Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Визначення порядку користування житловим приміщенням

Определения порядка пользования квартирой

Ситуація, коли людина змушена жити разом з іншими людьми в одному житловому приміщенні - сьогодні не рідкість. І, на жаль, не завжди відносини між цими людьми складаються добре.

Тому для того, щоб уникнути постійних сварок і непорозумінь у праві користування жилим приміщень, можна визначити порядок користування жилим приміщенням . У разі його порушення подати позовну заяву про порушення прав і визначення порядку користування квартирою .

Кожна людина має право на житло і дане право гарантується Конституцією України. Зокрема, стаття 47 Основного Закону говорить про те, що кожен має право на житло.

Користуватися житловим приміщенням - це значить мати можливість експлуатувати житлове приміщення відповідно до його призначення, тобто для проживання в ньому.

Крім того, при користуванні житловим приміщенням необхідно враховувати права та інтереси інших в ньому проживають, а також сусідів.

Не варто забувати про те, що житлове приміщення може перебувати у власності кількох власників, у кожного з яких своя частка.

Проблему зіткнення інтересів цих власників можна уникнути, визначивши порядок користування житловим приміщенням.

Перший крок на шляху до цього - це переговори: Ви можете домовитися між собою про режим користування житловим приміщенням.

Але буває так, що один або кілька власників не хочуть приходити до згоди або через шкідливості надходять на зло іншим власникам.

В такому випадку виникає суперечка, вирішити який можливо лише в судовому порядку.

Позовна заява про визначення порядку користування житловим приміщенням подається до суду за місцем знаходження спірного нерухомого майна.

Після винесення судового рішення, інші власники вже не має права перешкоджати іншим власникам користування житловим приміщенням в межах встановленого порядку.

Адвокат з житлових питань надасть Вам необхідну юридичну консультацію, допоможе правильно скласти позовну заяву і захистити Ваші інтереси в суді.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті

 

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru