Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Відшкодування моральної та матеріальної шкоди при ДТП

Возмещение ущерба при ДТП

Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) - сьогодні явище досить часте, і, само собою зрозуміло, що постраждалі особи (пішоходи, пасажири, водії) хочуть відшкодувати збитки, завдані їх здоров'ю або майну з вини іншого учасника ДТП.

Відшкодування шкоди при ДТП

Якщо Ваш транспортний засіб отримав механічні пошкодження в результаті ДТП, звичайно, Ви маєте право на компенсацію даного збитку від винуватця ДТП або від страхової компанії.

Процес відшкодування збитку в результаті ДТП часом буває дуже складним і може затягнутися на тривалий час, особливо якщо відшкодуванню підлягає моральна шкода або шкоду, заподіяну здоров'ю.

Але, на жаль, закони не завжди виконуються, тому здивувати сьогодні когось судовими спорами проти страхових компаній складно.

Тому в разі, якщо страхова компанія якимось чином затягує виплату страхового відшкодування, правильним буде подача позову до суду і судовий розгляд.

Якщо Вам необхідна допомога у відшкодуванні  моральної шкоди внаслідок ДТП - скористайтеся юридичними послугами кваліфікованого адвоката і юриста Олени Жадько.

Страхові компанії мають своїх юристів, які спеціалізуються в цьому напрямку, тому при виникненні страхового спору Вам краще звернутися до юриста або адвоката по ДТП і страхових спорах для захисту своїх прав.

Варто також пам'ятати, що при визначенні розміру страхового відшкодування збитку при ДТП, необхідна оцінка вартості матеріальних збитків. Як правило, дана оцінка проводиться незалежним експертом з боку страхової компанії і часто буває так, що дана оцінка може бути заниженою.

Адвокат по страховим спорам допоможе Вам правильно скласти грамотний позов про відшкодування шкоди при ДТП і захистити Ваші інтереси в суді.

Позов може містити вимоги щодо відшкодування шкоди здоров'ю при ДТП, відшкодування моральної та матеріальної шкоди при ДТП. Тому слід пам'ятати про те, що Ви, як потерпілий при ДТП, маєте право на відшкодування збитку в результаті ДТП.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті .

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru