Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Укладення шлюбного договору

Заключение брачного договора

Укладення шлюбного договору - допомога сімейного юриста

Укладення шлюбного договору у деяких осіб, що вступили або вступають в шлюб, може викликати свого роду іронію і навіть породити сумнів у серйозності намірів і почуттів людини.

Це не так! Укладення шлюбного договору може в майбутньому зіграти дуже важливу роль у відносинах подружжя, що допоможе їм у майбутньому уникнути певних майнових непорозумінь і навіть судової тяганини.

Шлюбний договір, так званий «весільний контракт» - явище в нашій країні не настільки поширене, але зустрічається, тому в разі виникнення бажання укласти договір, потрібно знати, як скласти шлюбний договір.

Поняття шлюбного договору та порядок його укладення передбачені Сімейним кодексом України.

Складання шлюбного договору Ви можете доручити сімейному адвокату, який з урахуванням Ваших побажань в разі їх відповідності чинному законодавству підготує юридично грамотний шлюбний договір.

Форма шлюбного договору передбачає письмову його форму і нотаріальне посвідчення.

Зміст шлюбного договору становлять майнові відносини подружжя, їх майнові права та обов'язки.

Оскільки майно подружжя є їхньою спільною сумісною власністю, в шлюбному договорі можливо інше врегулювання правового режиму майна подружжя.

Умови укладення шлюбного договору також передбачені Сімейним кодексом України, зокрема він може бути укладений між подружжям або особами, які подали заяву на реєстрацію шлюбу.

У другому випадку до документів для укладення шлюбного договору, крім паспорту та ідентифікаційного номеру сторін, необхідно надати документальне підтвердження того, що заяву на реєстрацію шлюбу подано.

Після того, як умови шлюбного договору узгоджені сторонами, слідує оформлення шлюбного договору і реєстрація шлюбного договору у нотаріуса. Порядок нотаріального посвідчення договорів, в тому числі і шлюбного, регулюється Порядком вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

Зміна і розірвання шлюбного договору також вчиняється у письмовій формі при посвідченні нотаріусом.

Якщо після укладення шлюбного договору будуть порушені права одного з подружжя, можливе визнання шлюбного договору недійсним за рішенням суду на підставах, передбачених Цивільним кодексом.

Скільки коштує шлюбний договір, Ви можете ознайомитися в розділі «Ціни» цього сайту.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.
© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru