Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Укладення договору довічного утримання

Заключение договора пожизненного содержания

Договір довічного утримання - це договір, при якому одна зі сторін (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) об'єкт житлової нерухомості або її частина або рухоме майно, яке має значну цінність, а набувач замість цього зобов'язується надавати відчужувачу довічно матеріальне забезпечення в натурі у вигляді житла , харчування, догляду та іншої необхідної допомоги, що і прописується в даному договорі.

Не варто приховувати, що такий вид придбання нерухомості має свої як фінансові, так і юридичні ризики, тому, щоб себе убезпечити від них, проконсультуйтеся з цивільним адвокатом. Юрист допоможе Вам правильно скласти договір довічного утримання, супроводити його висновок і в разі чого вирішити суперечку, що виникла в процесі його виконання.

Договір довічного утримання не завжди укладається між родичами або добрими знайомими. За допомогою юриста можна зробити висновок договір ренти з довічним утриманням . Тому, перш ніж укладати договір, наведіть довідки про людину, з яким хочете укласти даний вид договору.Для цього Вам не завадить поспілкуватися з сусідами, просто поговорити безпосередньо з цією людиною, дізнатися трохи про його життя, характер.

Далі, варто визначитися, що необхідно робити набувача: здійснювати фінансове забезпечення відчужувача і / або доглядати відчужувача (купувати медикаменти, продукти, робити прибирання і так далі).

Для того, щоб в подальшому не виникло проблем з сумлінним виконанням договору довічного утримання, необхідно, наприклад, знімати на відео прибирання або приготування їжі, заручитися підтримкою сусідів або брати у відчужувача кожен раз розписку про те, що Ви виконали будь-яка з обумовлених договором зобов'язань. Відповідно, фінансові обов'язки повинні підкріплюватися чеками, квитанціями і так далі.

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ довічного ЗМІСТУ

Договір довічного утримання є цивільно-правовим договором і, відповідно, регулюється нормами Цивільного кодексу України.

Цей вид договору має письмову форму і обов'язково підлягає нотаріальному посвідченню.

Після підписання договору довічного утримання нерухомість переходить у власність набувача, але він не має права нею розпоряджатися: продавати, міняти, закладати і т.д. до смерті відчужувача. На нерухомість нотаріусом накладається заборона відчуження і може бути знятий лише після смерті відчужувача.

Договір довічного утримання дуже специфічний вид договору, тому варто звернути особливу увагу на його умови, щоб убезпечити себе від ризиків. Довірте складання договору адвокату у цивільних справах, вартість послуг якого дивіться тут .

ВАРТІСТЬ ДОГОВОРУ

Договір довічного утримання досить-таки недорогий спосіб придбання нерухомості, але заплатити деяку суму все-таки доведеться, і складатися вона буде з:

  1. 1% державного мита;
  2. Плати за державну реєстрацію;
  3. Послуг нотаріуса;
  4. Послуг адвоката зі складання договору і супроводу угоди .

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті .

 

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru