Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Спори зі страховими компаніями при ДТП

Споры со страховыми компаниями при ДТПСпоры со страховыми компаниями при ДТП

Юридична допомога при ДТП знадобиться Вам у випадку, якщо Ви стали учасником ДТП незалежно від того, хто винуватець цього неприємного дорожнього інциденту.

Страховий юрист в Києві Олена Жадько.

Дуже важливо, щоб автомобілі, що потрапили в ДТП, були застраховані, по крайней мере, по ОСАГО. В такому випадку є можливість стягнення зі страхової компанії винуватця ДТП заподіяної шкоди.

Процедура оформлення документів для стягнення страхової виплати передбачає подачу в страхову компанію заяв про факт ДТП і про виплату страхового відшкодування. Після цього страхова компанія протягом 90 днів зобов'язана провести виплату.

У разі невиплати рекомендуємо звернеться до адвоката по спорах зі страховими компаніями при ДТП . Страхова компанія визначає розмір страхового збитку виходячи з проведеної страхової експертизи. Крім того, на суму страхової виплати впливає розмір франшизи в страховому полісі.

Але, на жаль, страхова компанія не завжди сумлінно виплачує страхове відшкодування, що призводить до необхідності залучення Автоюрист по страхових спорах.

Крім несвоєчасного відшкодування збитку страховою компанією після ДТП, страхові спори по ОСАГО можуть виникати через те, що експертиза страхової компанії могла бути занижена.

В даному випадку необхідна незалежна експертиза ДТП, порядок проведення якої Вам роз'яснить страхової Автоюрист.

Виходячи з того, що страхові компанії часто не виконують своїх обов'язків, виникають суперечки по ОСАГО. Кваліфікований адвокат по ДТП в Києві допоможе виграти суперечку якщо такий є і надати повний захист ваших інтересів.

Вирішення спорів із страховими компаніями відбувається в судовому порядку. Автоюрист по ДТП допоможуть Вам грамотно скласти позовну заяву і захистити Ваші інтереси в суді. Вартість послуг адвоката по ДТП дивіться тут .

Отримавши позитивне рішення суду про стягнення з ДТП, Вам необхідно отримати в суді виконавчий лист і пред'явити його до виконання в органи виконавчої служби.

Після цього відкривається виконавче провадження і, отже, страхове відшкодування при ДТП має бути виплачено. Але не завжди буває так, як хотілося б, оскільки виконавча служба має термін для виконання рішення. І на момент виплати страхового відшкодування в силу різних факторів потерпілий в ДТП може звернутися до суду з додатковими позовними вимогами.

Як бачимо, страхові спори по ОСАГО - тривалий процес, як втім і інші суперечки зі страховими компаніями. Тому не витрачайте свій час на судові тяжби - довірте ведення судових справ адвокату по ДТП.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті .

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru