Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Спори про дітей при розлученні

Споры о детях

Розірвання шлюбу завжди супроводжується безліччю проблем і особливо боляче, коли проблеми виникають навколо дітей, так звані суперечки про дітей при розлученні.

Спори про дітей при розлученні - послуги сімейного адвоката при розірванні шлюбу

Незважаючи на те, що законом передбачені рівні права і обов'язки батьків по відношенню до своїх дітей, але, на жаль, не завжди ця рівність відчутна, а часом навіть хтось із батьків намагається позбавити іншого його законних прав на дитину.

Відповідно до законодавства України той з подружжя, з яким залишилися жити діти, не повинен перешкоджати другому з подружжя спілкуватися з ними, брати участь у їх вихованні, розвитку і т. д.

Звичайно, виникає сумнів в необхідності спілкування батька, що проживає окремо, з дитиною, якщо такі зустрічі можуть негативно вплинути на моральний розвиток, здоров'я дитини і т.д.

Так само часто виникають спори про дітей після розлучення, пов'язані з аліментами. Не варто також забувати про те, що крім прав батьки наділені рядом обов'язків щодо забезпечення дитини незалежно від того, з ким із них дитина проживає. У даній ситуації актуальним стає питання про стягнення аліментів з того з батьків, який проживає окремо. Стягнення аліментів має свої особливості - детальніше ...

У разі окремого проживання подружжя можливе укладання між ними договору про проживання дитини. Такий договір укладається в письмовій формі і посвідчується нотаріусом.

Крім того, батьки мають право визначити для себе порядок і час спілкування з дитиною тим з батьків, хто проживає окремо.

Важливо при цьому не забувати про інтереси дитини, враховувати її розпорядок дня, вік та інші нюанси.

На жаль, не завжди батьки розсудливі і не можуть домовитися про порядок спілкування з дитиною. В даному випадку виникає суперечка, яку  вирішуємо в судовому порядку. Сімейний адвокат допоможе Вам грамотно скласти позов і представити Ваші інтереси в суді. Вартість послуг адвоката дивіться тут.

Суд в даному випадку зможе прийняти обгрунтоване рішення з урахуванням інтересів дитини і на підставі норм законодавства.

Спори про дітей розглядаються цивільними судами. Крім того, в рамках процесу розлучення також може бути визначено місце проживання дитини. При цьому суд, приймаючи рішення, враховує такі обставини, як:

  • вік дитини;
  • стосунки дитини з кожним з батьків;
  • прихильність до батьків;
  • особисті якості батьків;
  • можливість забезпечувати дитині  належні умови проживання;
  • сімейний стан і матеріальний стан кожного з батьків і т.д.

У разі, коли батько, з яким залишилися жити діти, перешкоджає іншому з батьків спілкуватися з дітьми, необхідно подавати позовну заяву до суду для усунення таких перешкод. Звичайно, така позовна заява повинна бути підтверджена доказами: заяву в органи опіки і т.д.

Розірвання шлюбу зі спорами про дітей варто здійснювати за допомогою сімейного адвоката, за участю якого Ви зможете досягти, можливо, компромісу або вирішити питання на Вашу користь.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru