Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Розірвання шлюбу

Расторжение брака

Адвокат по розірванню шлюбу

На жаль, розірвання шлюбу в нашій країні явище не поодиноке. І не завжди цей процес проходить безболісно - і в моральному, і в матеріальному плані.

Хотілося б мінімізувати проблеми, що виникають при розлученні, шляхом їх вирішення в ході юридичних консультацій з адвокатом. Можливо, навіть після отримання юридичної консультації вдасться врятувати сім'ю, як осередок нашого суспільства, адже не просто так якийсь час назад цей шлюб було зареєстровано.

Послуги сімейного юриста по розірванню шлюбу

Припинення шлюбу - юридичний факт, в результаті якого припиняються особисті немайнові та майнові правовідносини подружжя.

Сімейним кодексом України передбачені такі підстави припинення шлюбу, а саме - шлюб припиняється:

  • в результаті смерті одного з подружжя або визнання його померлим;
  • в результаті розірвання шлюбу.

У разі смерті або визнання померлим одного з подружжя шлюб припиняється автоматично і не потребує будь-якого оформлення. Сам по собі факт смерті або визнання людини померлою є підставою для припинення шлюбних відносин. Підтвердженням цього будуть служити свідоцтво про смерть або рішення суду про визнання людини померлою, яке набрало чинності.

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЗА ЗАЯВОЮ ПОДРУЖЖЯ, ЯКЕ НЕ МАЄ ДІТЕЙ

Подружжя, яке не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу.

Цей орган складає актовий запис про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана, і видає свідоцтво про розірвання шлюбу.

Крім того, шлюб може бути розірваний за заявою одного з подружжя, якщо другий з них:

  • визнаний безвісно відсутнім;
  • визнаний недієздатним.

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ В СУДІ

Якщо з подачею заяв про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану не повинно виникнути проблем, то в разі розірвання шлюбу через суд такі труднощі можуть виникнути. В даному випадку радила б Вам звернутися за допомогою до сімейного юриста або адвоката.

Отже, якщо чоловік і жінка мають дітей і вирішили розірвати шлюб, в даному випадку має бути розлучення в судовому порядку.

Подружжя подає в суд спільну заяву про розірвання шлюбу, а також письмовий договір про те, з ким будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні їхнього життя братиме батько, який проживає окремо, а також про умови здійснення ним права на виховання дітей.

Позовна заява про розірвання шлюбу може бути пред'явлена одним із подружжя. Звичайно, Ви можете знайти зразок позовної заяви про розірвання шлюбу в мережі Інтернет, але оскільки кожна ситуація індивідуальна, краще довірити складання позову про розірвання шлюбу сімейному юристу або адвокату.

Вартість послуг адвоката у сімейних спорах Ви можете дізнатися в розділі «Ціни» цього сайту.

Крім того, Ви повинні пам'ятати про те, що існують обмеження в часі подання заяви про розірвання шлюбу в суд. Так, позовна заява про розірвання шлюбу не може бути подана під час вагітності дружини, народження дитини, але і в цьому є винятки.

Також Сімейним кодексом України передбачено право на повторний шлюб після розірвання шлюбу.

Однією з проблем, що виникають при розірванні шлюбу, є поділ майна подружжя.

Визначити правовий режим майна подружжя можна в судовому порядку, подавши відповідну позовну заяву.

Крім того, майно подружжя в шлюбі можна розділити відповідно до укладеного між ними договору.

Більш докладно про розподіл майна Ви можете ознайомитися в розділі «Поділ майна, нажитого подружжям у шлюбі».

Ще однією проблемою при розірванні шлюбу може стати стягнення аліментів на дитину, що так само має вирішуватись в досудовому і судовому порядку.

Розірвання шлюбу в Україні - явище дуже поширене і якщо Ви все-таки зіткнулися з проблемою розірвання шлюбу, дізнайтеся у адвоката, як подати на розлучення, як скласти заяву про розірвання шлюбу, які документи на розлучення необхідні і як їх зібрати. Сімейний адвокат допоможе Вам в цьому.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru