Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Про адвоката

Елена Жадько

Я, адвокат Жадько Олена Єсубівна, готова надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу тоді, коли Ви її потребуєте. А оскільки Ви відвідали мій сайт, значить допомога адвоката потрібна Вам прямо зараз.

Основним завданням моєї адвокатської діяльності є не лише правовий захист інтересів довірителя, а й своєчасне запобігання виникненню юридичних проблем.

Закон не вимагає неможливого, тому в своїй роботі я дію виключно в рамках закону. Крім цього, у своїй юридичній діяльності я керуюся загальноприйнятими нормами моралі, дотримуюся принципів справедливості, сумлінності та інших, передбачених Правилами адвокатської етики.

Я прагну до того, щоб права та інтереси кожного, хто звернеться до мене за юридичною допомогою, були захищені на найвищому рівні.

На жаль, дуже часто людина схильна відкладати вирішення проблем, що як наслідок призводить до негативних наслідків, боротися з якими складніше, ніж було б їм запобігти. І лише тоді людина починає розуміти, що варто було б вчасно звернутися за юридичною допомогою до кваліфікованого юриста або адвоката, адже найбільша втрата - це втрата часу.

Попереджений - отже озброєний! Тому підготуйтеся заздалегідь, забезпечте себе від ризиків, виключіть негативні наслідки - проконсультуйтеся з адвокатом якомога раніше.

Отримавши своєчасну юридичну консультацію, Ви зможете повністю бути впевненим в завтрашньому дні, оскільки Ви поінформовані про наслідки різних варіантів Вашої поведінки в тій чи іншій ситуації та з легкістю зможете діяти в умовах ризиків та кризових ситуацій.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №5528, видане Радою адвокатів міста Києва 25 вересня 2014 року.

 Свидетельство 

Сподіваюся, що надані мною  юридичні послуги   будуть Вам корисними в подоланні багатьох труднощів у правовому полі Ваших життєвих проблем!  

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru