Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Житлове право

Жилищное право

Незважаючи на те, що право на житло для кожного гарантується Конституцією України, випадки порушення цього права в нашому суспільстві зустрічаються досить часто.

Саме тому у наших громадян постійно виникають житлові питання, відповісти на які в силах адвокат або юрист по житловому праву.

Коли необхідно звернутися до адвоката з житлових питань?

  • Якщо Ви плануєте купівлю або продаж нерухомого майна.
  • Якщо Ви успадковуєте нерухоме майно, орендуєте або здаєте його в оренду.
  • Якщо Ви маєте намір здійснити поділ житлової площі і т. д.

У зазначених випадках проконсультуйтеся з адвокатом по житловому праву, домовтеся про юридичний супровід угоди, попросіть провести правовий аналіз договору. Повірте, в даному випадку Вам вдасться уникнути житлових проблем, які ми маємо на сьогоднішній день. І особливо гостро зараз стоїть питання з довгобудами і порушеними правами людей, які вклали гроші в них, права яких ніяк не захищені.

Не менш важливою є проблема між подружжям, коли необхідно провести поділ майна. Тут дуже важливо правильно визначити правовий режим нажитого майна, подивитися на проблему крізь призму закону і вирішити проблему з юридичної точки зору. Більш докладно про поділ майна, нажитого подружжям у шлюбі, дивіться тут.

Крім того, послуги адвоката з житлових питань можуть стати в нагоді, якщо Ваш спокій порушений діями сусідів у невстановлений час, якщо Вас затопили, якщо у Вас проблеми з комунальними службами тощо.

Як бачите, дуже багато житлових проблем можна вирішити, якщо Ви вчасно зреагували і звернулися за допомогою до адвоката з житлових питань. Грамотна юридична консультація точно допоможе розібратися в складній справі і знайти правильний вихід з ситуації, що склалася.

В Україні досі діє Житловий кодекс 1983 року і, відповідно, його норми вже частково застаріли і не адаптовані під нинішні життєві умови.

Оскільки житлові відносини можна віднести до категорії цивільного права, дуже часто буває складно визначити, які норми застосовуються в тій чи іншій ситуації. Допомогти в такому випадку зможе адвокат по житловому праву, вартість послуг якого дивіться тут.

В цілому житлові спори можна поділити на такі види:

  • зняття з реєстрації в житловому приміщенні;
  • визначення правил користування житловим приміщенням;
  • виселення з житлових або службових приміщень;
  • відмова в прийнятті на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов, або зняття з такого обліку;
  • та інші види житлових спорів.

Якщо Ви зіткнулися з перерахованими або іншими житловими проблемами - зверніться до житлового адвоката, проконсультувавшись з яким, Вам вдасться знайти правильне її вирішення.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 095-692-90-78; 093-207-90-95 або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru