Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Цивільне право

Гражданское право

Цивільні спори складають левову частку всіх спорів, що виникають в суспільстві.

Цивільні правові спори виникають у разі порушення прав і / або законних інтересів фізичних осіб.

Предмет спору в цивільному процесі становлять порушені, невизнані або оспорювані права, свободи чи інтереси, які виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також інших правовідносин. А оскільки людина, її права і свободи відповідно до Конституції України є найвищою соціальною цінністю, вирішення цивільних спорів займає належну позицію в діяльності адвоката.

Адвокат по цивільному праву - при зверненні до адвоката на практиці виділяють такі види цивільних спорів: власне, цивільні, сімейні, житлові, трудові, спадкові, земельні спори.

Цивільний адвокат надає правову допомогу у врегулюванні цивільних спорів у позасудовому, досудовому і судовому порядку. Рішення цивільних спорів у позасудовому порядку шляхом переговорів, так звана "медіація", вимагає від адвоката не тільки юридичних знань, а й вміння бути тонким психологом. Оскільки такі правові спори, як сімейні спори і житлові спори завжди зачіпають тонку сферу людських цивільно-правових відносин, але, тим не менш, вони часто вирішуються шляхом переговорів. Коли спори, що виникають з цивільних правовідносин, вирішити за допомогою медіації стає неможливим, врегулювання таких спорів проходить в судовому порядку. Спори у цивільних справах розглядаються судами загальної юрисдикції.

Адвокат у цивільному процесі визначає джерела цивільного права, зокрема цивільно-процесуальний кодекс, визначає порядок вирішення в суді цивільних спорів.

Адвокат у цивільних справах зможе допомогти Вам у вирішенні цивільного спору відповідно до чинних норм цивільного права.

Я зможу надати Вам послуги цивільного адвоката у таких категоріях цивільних справ:

  • визнання недійсними договорів дарування, купівлі-продажу;
  • стягнення заборгованості за договором позики;
  • спори про відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
  • поділ майна;
  • спори зі страховими компаніями в разі відмови у виплаті страхового відшкодування, заниження страхової суми;
  • повернення майна з чужого незаконного володіння та інші цивільно-правові спори.

Якщо Ви опинилися в ситуації, коли Ваші цивільні права порушені, не зволікайте у відновленні свого порушеного цивільного права - звертайтеся до адвоката у цивільних справах за телефонами: 095-692-90-78, 093-207-90-95 або надішліть Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

 

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru