Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Трудове право

Трудовое правоЩе однією категорією цивільно-правових спорів є трудові спори. Трудові спори виникають між роботодавцями і підлеглими.

Незважаючи на те, що Конституція України гарантує кожному право на працю в умовах, що відповідають вимогам безпеки і захисту здоров'я, на винагороду за працю без жодної дискримінації і не нижче встановленого законом мінімального розміру оплати праці, а також право на захист від незаконного звільнення, в нашому суворому світі й норми Основного Закону дуже часто порушуються. Тому часом буває важко обійтися без адвоката з трудового права, оскільки часто трудові спори переходять в судову площину.

Що є підставою виникнення трудових спорів?

Часто це може бути зловживання роботодавцем своїми правами, неправильно оформлені трудові відносини, незаконне звільнення тощо.

У такому разі дуже важливо вчасно зрозуміти, що Ваші права порушені, і звернутися до адвоката у трудових спорах, для визнання, відновлення або захисту Ваших трудових прав.

Послуги адвоката по трудовому праву в Києві

Чим Вам може допомогти адвокат у трудових спорах?

  • Надасть Вам юридичну консультацію.
  • Проведе переговори з іншою стороною конфлікту або спільно з Вами для вирішення проблеми шляхом медіації. Часто такий підхід у вирішенні проблеми може мати позитивний результат, оскільки після роз'яснення адвокатом Ваших прав та зобов'язань все може стати на свої законні місця.
  • Захистить Ваші інтереси в суді. Якщо все-таки зі стороною конфлікту домовитися не вдалося, Ви завжди можете відстоювати свої інтереси в суді, в чому Вам допоможе адвокат з трудових спорів.

Не залишайтеся зі своєю проблемою наодинці і не витрачайте час даремно, адже часто втрата часу може ускладнити або позбавити Вас можливості відновлення порушених прав.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 095-692-90-78; 093-207-90-95 або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru