Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Сімейне право

Семейное право

У сімейному житті часто виникає багато спірних ситуацій, різних конфліктів, майнових і моральних протиріч. Часто такі ситуації можливо врегулювати в досудовому порядку шляхом переговорів. І в цьому випадку вирішити проблему, врахувати і захистити інтереси кожної зі сторін спору Вам допоможе сімейний адвокат.

Сімейні спори - спори, що найчастіше зустрічаються у практиці адвоката у сімейних спорах, але, на жаль, не завжди сторони сімейного конфлікту звертаються до нього з метою мирного врегулювання спору. І лише тоді, коли справа заходить в глухий кут і сторони не можуть вже мирно вирішити свої питання, сторони згадують про адвоката у сімейних справах.

Коли сторони сповнені злості та образ, вони не можуть тверезо оцінювати ситуацію, єдиною метою для них стає покарати один одного, саме в цей момент необхідна присутність людини, здатної зберігати холоднокровність та поглянути на проблему крізь призму закону.

Сімейний адвокат в даному випадку зможе оцінити ризики кожної зі сторін конфлікту і вказати, на що дійсно може претендувати за законом кожна зі сторін конфлікту.

Адвокат з питань сімейного права в таких випадках повинен володіти не тільки юридичними, а й елементарними психологічними знаннями, оскільки ця сфера цивільно-правових відносин як жодна інша зачіпає людські характери, емоції та відносини. Тому дуже важливо вже на початку виникнення сімейного конфлікту звернутися до сімейного юриста для вирішення конфлікту мирним шляхом, не вдаючись до судових позовів.

Сімейні спори поділяють на такі види:

На жаль, так склалося, що багато хто вважає, що зможуть при вирішенні сімейного конфлікту обійтися без юриста або адвоката. Насправді ж, сімейні суперечки сповнені всяких несподіванок, тому не нехтуйте допомогою сімейного адвоката для вирішення сімейного спору мирним шляхом.

Послуги сімейного адвоката в Києві

Адвокат у сімейних справах надасть Вам таку правову допомогу в сфері сімейного права:

Якщо Вам необхідна юридична консультація з питань сімейного права або юридична допомога у вирішенні сімейного конфлікту - звертайтеся до адвоката у сімейних справах за телефонами: 095-692-90-78; 093-207-90-95 або надішліть Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru