Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Поділ майна, нажитого подружжям у шлюбі

Раздел имущества нажитого в браке

Поділ майна подружжя, нажитого в шлюбі, - дуже болюча тема для пересічних українців, яка, крім усього іншого, супроводжується сварками, непорозуміннями, страхами і помилками.

Адвокат з поділу майна в Києві допоможе вирішити питання з цим і врегулювати спір, що виник між подружжям у зв'язку з цим.

Варто також пам'ятати, що майновому спору між подружжям можна запобігти, уклавши між собою шлюбний договір і визначивши правовий режим майна подружжя. Детальніше про цей читайте тут.

Але якщо вже Ви на цій сторінці сайту, значить, Ви зіткнулися з проблемою поділу майна подружжя вже зараз. І значить, Вам необхідна юридична допомога в поділі спільного майна, а я готова Вам її надати.

Як і будь-яка інша проблема цивільно-правового характеру проблема поділу майна подружжя може бути вирішена договірним шляхом. Адвокат з поділу спільного майна подружжя може надати послуги з підготовки та оформлення договору про поділ спільного майна подружжя, а також із супроводу укладення цього виду договору. Варто також пам'ятати, що чоловік і жінка в будь-який момент можуть укласти даний договір і розділити спільне майно в шлюбі навіть якщо немає передумов для розлучення.

Таким чином, майно можна поділити, уклавши вищезазначений договір і, відповідно, уникнути судових позовів.

Але не завжди спільне майно подружжя може бути поділене за домовленістю між подружжям і в такому випадку має місце поділ майна в суді.

Вам допоможе професійний адвокат у сімейних справах в Києві

У разі поділу спільного майна в судовому порядку дуже важливо правильно скласти позовну заяву з урахуванням всіх вимог до форми і Ваших прав на спільно нажите майно.

Правовий режим спільно нажитого майна має багато юридичних нюансів і тонкощів, тому перш, ніж почати процес поділу спільно нажитого майна, зверніться до адвоката з поділу майна подружжя.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

 

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru