Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Досудове врегулювання цивільних спорів

Досудебное урегулирование гражданских сопров

Так склалося, що права та інтереси кожної людини в якийсь момент можуть бути порушені. І всі ми знаємо, що в разі виникнення такого, кожен з нас має законне право на звернення до суду.

Але, погодьтеся, судові справи мають тривалий характер, що в результаті веде до великих втрат часу. Можливо, саме в цей момент доцільно врегулювати суперечку в досудовому порядку, що завжди може бути швидше і менш затратно.

Суть досудового врегулювання спору полягає в тому, що сторона спору, права якої порушені, може пред'явити порушникові претензію, а останній, в свою чергу, повинен відшкодувати потерпілій стороні збитки.

Звичайно, досудове врегулювання не позбавлене своїх нюансів і за складністю проведення даної процедури воно нічим не поступається судовому. Тому від Вас буде потрібно наявність юридичних знань і навичок, а щоб уникнути витрат Вашого часу на вивчення правової бази - зверніться до кваліфікованого адвоката, який допоможе Вам знайти вихід із ситуації, що склалася шляхом досудового врегулювання.

Я пропоную наступні способи позасудового врегулювання спору:

  • пред'явлення порушнику письмової претензії;
  • проведення переговорів з метою досягнення компромісу;
  • договірне врегулювання суперечки (договір довічного утримання, договір про поділ спільного майна подружжя, спадковий договір і т. д.).

Залежно від спору і побажань сторін спору можливе використання й інших незаборонених законом способів його врегулювання.

Якщо вже зараз у Вас виникла ситуація, що вимагає досудового врегулювання, Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію, зателефонувавши за телефонами: 095-692-90-78, 093-207-90-95 або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru