Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Допомога при ДТП

Помощь при ДТП

Дорожньо-транспортна пригода - неприємний момент, який може статися з будь-яким учасником дорожнього руху.

Кожен з нас є учасником дорожнього руху - будь то пішохід, пасажир або водій. І навіть при повному дотриманні правил дорожнього руху ніхто не застрахований від дорожньо-транспортної пригоди. Адже інший учасник міг порушити правил або міг бути задіяний людський фактор.

Допомога адвоката при ДТП в Києві

Коли людина потрапила в ДТП він часто втрачається і не може в повній мірі реалізувати своїх прав і обов'язків навіть в силу їх незнання, шоку від ситуації або отриманих травм. В даному випадку просто необхідна юридична допомога при ДТП. Таку допомогу зможуть Вам надати, так звані, Автоюрист по ДТП.

Вам може стати в нагоді юридична допомога як на місці ДТП, так і після ДТП. Оскільки не варто забувати, що протокол огляду місця ДТП повинен бути складений правильно і об'єктивно, в іншому випадку у Вас у можуть виникнути труднощі з доведенням своєї невинності у виникненні ДТП і його наслідки. Тому заручитися підтримкою адвоката по ДТП, який зможе об'єктивно оцінити ситуацію і запобігти неправильне складання протоколу. Крім того, адвокат по ДТП сфотографує або зніме на відео місце ДТП, проконсультує, як правильно себе вести з працівниками ДАІ і дати правильні пояснення обставин ДТП.

Консультація юриста після ДТП , коли також можуть виникати різні проблеми. Наприклад, необхідність оскарження дій працівників ДАІ або неправильно складеного протоколу, або страхова не платить страхове відшкодування. Виникають так звані суперечки при ДТП, а у випадку зі страховою компанією - страхові суперечки .

У чому конкретно полягає допомога адвоката при ДТП:

  • допомога юриста при ДТП, допомога після ДТП, допомога в оформленні ДТП;
  • консультації по ДТП;
  • захист прав осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності у справі про адміністративне правопорушення;
  • досудове врегулювання спорів , пов'язаних із заподіянням шкоди при ДТП;
  • представництво інтересів в суді у справах про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок ДТП;
  • представництво інтересів під час виконавчого провадження.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті .

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru