Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Адвокат по кредитам / депозитам, суперечки з банками

Адвокат по кредитам/депозитам, споры с банками

У зв'язку з ситуацією, що в нашій країні ситуації, коли фінансова і банківська системи переживають не найкращі часи, суперечки з банками займаютьодне з лідируючих позицій в судовій практиці. З цього адвокат за депозитними договорами може стане в нагоді в самий відповідний момент.

Сьогодні вкладники зіткнулися з проблемою невиплати їм їх власних коштів, що веде до нарушени ю прав вкладників на вільне розпорядження своїми власними коштами. Крім того, національне законодавство, як і раніше, не захищає права клієнтів банків - і це факт.

Вкладники тривалий час не можуть отримати не тільки свої «кровні» кошти, а й відсотки. Дуже часто, особливо в разі смерті вкладника, спадкоємці схильні до того, що їм недобросовісно налічують відсотки по вкладах, а саме: банк припиняє їх нараховувати в зв'язку зі смертю вкладника. Даний факт порушення прав вкладників є обурливим і з цим необхідно боротися.

Як уберегти себе від невиплати грошей банками і вижити в умовах банківської кризи сьогодні? Як захистити вже порушені права вкладників на розпорядження власними грошима, кровно заробленими і вкладеними в банки з метою отримання відсотків? Чи ефективні судові суперечки з банками в такому випадку і чи є сенс боротися?

Напевно, кожен клієнт банку, який зіткнувся з проблемою невиплати депозитних коштів, задавався подібними питаннями. Юрист за кредитами  допоможе Вам захистити Ваші права в судовому порядку, вартість послуг якого дивіться тут .

Спори між банком і клієнтом банку можуть виникати не тільки з приводу депозитів, а й на підставі кредитних договорів - кредитні суперечки з банками.

Що буде, якщо не платити кредит, знає кожен: або банк «мирно» намагається змусити Вас платити незаконно нарахована, або передасть борги по кредитах колекторським організаціям, або подасть на Вас до суду.

Спори в суді з банками - досить тривалі, особливо, якщо банк проблемний (введена тимчасова адміністрація або розпочато ліквідаційну процедуру). Тому, щоб виграти суд по депозитах або суд по кредиту, Вам не обійтися без адвоката або юриста, який зможе надати Вам професійну допомогу в суперечці з банком.

Адвокат по кредитах в Києві Олена Жадько - своєчасна допомога у вирішенні Ваших проблем з банківськими установами.

Отже, укладаючи з банками кредитні або депозитні договори, будьте пильні. Пам'ятайте, що вони сформульовані так, щоб захистити інтереси банків і дискримінувати інтереси клієнтів банків. Саме тому виникають юридичні суперечки з банками і кількість справ в судах за участю банків постійно зростає.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію Ви можете, зателефонувавши за телефонами:095-692-90-78, 093-207-90-95  або відправивши Ваше повідомлення, скориставшись формою на сайті.

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru