Помощь адвоката в Киеве, услуги адвоката
+38 (095) 692-90-78
Viber: +38 (093) 207-90-95

Skype: Elena.Zhadko1

E-mail: advocate.zhadko@mail.ru

м. Київ

Оберіть мову:

Послуги адвоката, юридична допомога Київ

Вітаю Вас на своєму сайті з надання юридичної допомоги!

Кожна людина рано чи пізно стикається з проблемою правового характеру, вирішити яку вона не завжди в силах. Саме в цей момент йому стане в нагоді кваліфікований фахівець, який надає юридичні послуги адвоката в Києві.

Вам можуть бути корисними послуги адвоката і для запобігання правових проблем, оскільки адвокат в Києві зможе надати Вам юридичну консультацію та, залежно від складності питання, вона може бути надана безкоштовно.

Адвокат, який надає Вам юридичні послуги, починає діалог з надання Вам юридичної консультації, яка в залежності від складності питання може бути надана або в телефонному режимі, або шляхом переписки з наданням копій документів для їх вивчення, або безпосередньо при особистій зустрічі.

Крім того, адвокат в Києві повинен проінформувати Вас про свою спеціалізацію для результативного вирішення Вашої проблеми.

Залежно від того, якою сферою права регулюється Ваше питання, Вам можуть стати в нагоді послуги адвоката у цивільних справах (послуги цивільного адвоката), послуги сімейного адвоката або адвоката, який спеціалізується в інших галузях права.

Знайти необхідного адвоката в Києві досить нескладно. У часи розвитку інформаційного простору реклама юридичних послуг в мережі Інтернет займає одне з провідних місць. Кожен сайт адвоката або юридичної компанії наповнений інформацією і про адвоката, юриста, і про вартість послуг адвоката, юриста, і про їх можливості надати безкоштовні послуги адвоката.

Вартість послуг адвоката в Києві може відрізнятися. Визначити для себе орієнтовні фінансові витрати на послуги адвоката в Києві Ви можете відвідавши розділ "Ціни" мого сайту і порівняти їх з розцінками послуг адвокатів Києва.

Надання послуг адвоката з мого боку носить договірний характер: з кожним моїм клієнтом підписується договір послуг адвоката - договір про надання правової допомоги адвокатом. Вартість послуг, порядок оплати послуг адвоката обумовлюються і визначаються в кожному випадку індивідуально.

Я, як адвокат в Києві, надаю юридичні послуги фізичним та юридичним особам. Перелік послуг, представлених на сайті не є вичерпним, оскільки сфера юридичних послуг широка і багатогранна.Тому в разі виникнення у Вас правової проблеми, не зазначеної на сайті, Ви можете скористатися контактними даними в розділі "Контакти" сайту, поставити мені запитання про можливість надання юридичних послуг у Вашій ситуації та скільки коштують послуги адвоката.

На моєму сайті вказані види юридичних послуг та вартість юридичних послуг, після погодження яких між мною і клієнтом повинен бути підписаний договір на юридичні послуги з метою надання послуг юридичним особам або юридичних послуг фізичним особам.

Надання юридичних послуг здійснюється мною, дотримуючись принципів законності, справедливості, верховенства права та інших, передбачених Правилами адвокатської етики, оскільки я надаю юридичні послуги, керуючись цими Правилами, Конституцією України, Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та іншими нормативно-правовими актами .

 

Чому варто звернутися за юридичними послугами до Олени Жадько?

  Успішне вирішення Вашої проблеми дуже важливе для мене, оскільки від цього залежить і Ваш спокій, і моя репутація, і усвідомлення того, що верховенство права і закону в нашій країні має місце бути однозначно. Тому я докладу максимум зусиль для того, щоб якісно і результативно вирішити Вашу проблему і Ви в результаті залишилися повністю задоволені отриманим результатом.

Крім того, зі свого боку я можу гарантувати, що звернувшись до мене Ви:

- Зможете заощадити час на вивчення законодавства, що регулює Ваше питання;

- Заощадити кошти, оскільки я визначила найбільш лояльну і оптимальну цінову політику, крім того, про вартість юридичних послуг зі мною завжди можна домовитися;

- Отримати професійні юридичні послуги на базі чинного законодавства;

- Отримати реальну допомогу в складній юридичній ситуації;

- Отримати безкоштовну юридичну консультацію по телефону;

- Отримати знижки на подальші юридичні послуги в разі неодноразового звернення і / або довгострокового співробітництва.

Безкоштовну допомогу юриста у вигляді консультації Ви можете отримати прямо зараз, зателефонувавши за телефонами: 095-692-90-78, 093-207-90-95 або відправивши мені повідомлення з сайту.

Виїзд адвоката для надання правової допомоги у зручні для клієнта час та місце.

Ви можете отримати юридичну консультацію по скайпу, що заощадить Ваші час та кошти! 

Просто подайте заявку та узгодьте з адвокатом час, що Вам підходить!

Ви маєте право на захист своїх прав та інтересів!

© 2015-2017 Жадько Олена Есубовна. Юридичні послуги, консультації
Рейтинг Mail.ru